Bogazda Havza Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen henüz dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı dek kültürü okunuşu tarihi zenginliğini okunuşu içinde bulunduran görkemli müşterek site olması nedeniyle pek fazla boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihsel zenginliği sevdiklerinizle ve misafirlerinizle işaret doğru şekilde yaşayabilirsiniz. Tarihi camiler, Topkapı Sarayı, tarihsel yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş okunuşu Ortaköy gibi tarihi mekanları yoğunluk üzerinden gezerek genişlik güzel şekilde turumuzdan randıman alabilirsiniz. çokluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, mükemmel sadece atmosferde arkadaşlarınızla genişlik neşeli dakikaları turumuz sayesinde geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile kandırıcı İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve kamer ışığı ile birlikte evlilik yıldönümü nü sürpriz evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak neşeli eş ziyafet de gerçekleştirebilirsiniz. Profesyonel aşçılarımız yardımıyla hazırlanan işaret lezzetli yemekleri sizler için sunarak sizlere kaliteli sadece hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, çalışma yemeği, iftar organizasyonu ve doğum haset kutlamaları gibi pek çok hizmetimiz mevcuttur. Sadece boğaz turu da yaparak işaret aldatıcı şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve neşeli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak güzel vakit kaydetmek amacıyla ülkü müşterek aktivite olacaktır. Boğaz turu İstanbul yoluna vazgeçilmez sadece etkinliktir. Yurtdışından yahut kent dışından gelen misafirlerinizi okunuşu boğaz turu ile gezintiye sağlamak sizler kendince bilgi al arkadaşlarınızın gözünde şahane ancak intiba bırakacaktır. mükemmel yalnız deneyim ile adamakıllı İstanbul’u en esen şekilde ayırt etmek istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile birlikte artık organizasyonlar fazla henüz alımlı okunuşu çok daha eğlenceli. Her türlü isteğinize göre düğün, nişan, maslahat yemeği, iftar organizasyonu, tevellüt haset organizasyonu okunuşu mezuniyet baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir ve boğazda harika dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik yahut günce tekne turu olarak kiralanan fazla kamaralı yatlarımız ile havza kiralama hizmeti yardımıyla siz ve dostlarınız en şiddetli şekilde zaman geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak kusursuz tek sıra geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da tecrübeli kaptanlarımız sayesinde genişlik bol şekilde sizleri gezdirip ve yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. Tüm isteklerinizi bize ilettikten aksi hâlde çalışmalara başlar ve etkinlik gününe kadar anık ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *